LARVIK-SANDEFJORD VETERANVOGNKLUBBS TILLITSPERSONER 2021

Styret:
Formann: Tom Kristiansen mobil: 91808041 e-post: tom@vintagewheels.no
Nestformann: Steinar Fossberg mobil: 92433971 e-post: stefossb@online.no
Kasserer: Reidar Henriksen mobil: 95077265 e-post: aogrhenriksen@gmail.com
Sekretær: Bente Handeland mobil: 95268560 e-post: bente.handeland@ivekst.no
Styremedlem: Jørgen Tveitan mobil: 97579446 e-post  jotveita@online.no
Styremedlem: Steinar Granli mobil: 41202607 e-post: steinar-granli@stegra.no
Varamann: Oddmund Brattås mobil: 99049218 e-post: oddmu-br@online.no

Revisor:
Per Weiby mobil: 97148920 e-post: per.weiby@gmail.com
Arnt Ole Ree mobil: 90247115 e-post: medtek@online.no
Vararevisor: Ole Abrahamsen mobil: 92088786 e-post: abrahamsen100@gmail.com

Annet:
Registerfører: Reidar Henriksen mobil: 95077265 e-post: aogrhenriksen@gmail.com
Webredaktør: Christian Astrup mobil: 93096487 e-post: christian@lsvk.net

Forsikringspersonell:
Jan Tore Andersen (LMK-repr.) mobil: 98492834 e-post: saab92@online.no
Morten Berntsen (LMK Bil) mobil: 91308486 e-post: morten.berntsen@sfjbb.net
Stig Torbergsen (LMK MC) mobil: 41225177 e-post: stigtorb@hotmail.com

Gladløpskomiteen:
Armand Fjeld mobil: 95039167 e-post: laifj@online.no
Reidar Gusland mobil: 95298470 e-post: reidargusland@gmail.com
Bjørn Olsen (Brannmann) mobil: 97524410 e-post: bjorn.brannmann@hotmail.com
Thor Simonsen mobil: 91601111 e-post: ts91601111@gmail.com
Jørgen Tveitan mobil: 97579446 e-post: jotveita@online.no
Oddvar Andreassen mobil: 91323746 e-post: oddardre@online.no

Grevlingløpskomiteen:
Per Arvid Trollsås mobil: 90724093 e-post: post@patrollsaas.no
Tor A. Gulliksen mobil: 48117077 e-post: toragullik@outlook.com
Sven Elling Jacobsen mobil: 90139029 e-post: se-jakob@online.no
Rolv Søgnen mobil: 97563984 e-post: ros@sfjbb.net

Arrangementskomiteen:
Svein Elling Jakobsen mobil: 90139029 e-post: se-jakob@online.no
Berit Granerød mobil: 91544957 e-post: be-grane@online.no
Arne Kristian Flaatnes mobil: 90971942 e-post: arne.kr.f@hotmail.com
Representant fra styret

Mopedløpskomiteen:
Jan Tore Andersen mobil: 98492834 e-post: saab92@online.no
Stig Torbergsen mobil: 41225177 e-post: stigtorb@hotmail.com

Delemarkedansvarlig:
Steinar Fossberg mobil: 92433971 e-post: stefossb@online.no
Arve Clementz mobil: 93602682 e-post: sykkelsamler@gmail.com
Ottar Hansen mobil: 91389410 e-post: fokusimport@gmail.com
Egil Hagen mobil: 93847764 e-post: wenchehagen1@gmail.com

Valgkomiteen:
Frank O. Eriksen mobil: 91384309 e-post: franko.eriksen@sfjbb.net
Jan Tore Andersen mobil: 98492834 e-post: saab92@online.no
Edvard Eriksen mobil: 90143238 e-post: edvard.eriksen@sfjbb.net
Dag Å. Thorbergsen (Vara) mobil: 41493780 e-post: stigtorb@hotmail.com